Pracujemy aby Twój biznes się kręcił …

Wózki, rolki i zawiasy, które zapewniają niezawodność i nieprzerwaną pracę przez bardzo długi czas. Wybierając części ROLL zyskujesz gwarancję jakości w rozsądnej cenie.

Każdego dnia na polskie drogi wyjeżdża prawdziwa armia gotowa do działania, każdy jej członek musi być solidny, niezawodny, zdyscyplinowany i skuteczny. Mowa tutaj o samochodach użytkowych, potocznie zwanych dostawczymi. Ich sprzedaż z roku na rok rośnie i jest to również znak dla serwisów samochodowych, aby zwróciły swoją uwagę właśnie w kierunku tego segmentu rynku. Specyfika napraw pojazdów użytkowych jest bardzo prosta, auto musi być naprawione jak najszybciej i trwale, a to dlatego, żeby nie mieć przerw w pracy i móc zarabiać dla właściciela. Jednym z kluczowych elementów nadwozia samochodów użytkowych są drzwi suwane, umiejscowione z boku pojazdu. Tak jak inne podzespoły popularnych „dostawczaków” pracują one z dużą częstotliwością i przez długi czas .

Nad jakością ich pracy czuwa firma ROLL produkując i dostarczając najwyższej jakości rolki i wózki zawiasów drzwi, dzięki którym elementy płynnie pracują, samochody wykonują pracę bez przerwy, a serwisy nie otrzymują reklamacji.

Części ROLL to jakość oryginału w cenie zamiennika, zaprojektowane i udoskonalane przez polskich inżynierów, wykonane z najlepszych materiałów, produkowane w Polsce, od lat cieszą się powodzeniem i uznaniem wśród fachowców. Innowacyjność i stosowanie najlepszych rozwiązań technologicznych to znak rozpoznawalny fabryki znad Wisły. Wszystko dlatego, żeby od samego początku wyróżniać się jakością produktu oraz wykonania.

Produkty ROLL powstają w odpowiedzi na potrzeby mechaników, co za tym idzie celem nadrzędnym jest wykluczenie możliwości reklamacji.

Firma osiąga to poprzez doskonale działający dział technologii oraz wykonanie w oparciu o projekty, które gwarantują zabezpieczenie wszystkich elementów części przed korozją, idealne spasowanie poszczególnych podzespołów i łatwość montażu .(Części dostarczane są ze wszystkimi potrzebnymi do montażu elementami. )

WYRÓZNIA NAS JAKOŚĆ

  • Sworznie współpracujące z rolkami, tulejkami wykonane ze stali kwasoodpornej
  • Rolki wykonane ze specjalnego tworzywa o podwyższonej wytrzymałości na ścieranie
  • Zastosowanie łożysk uszczelnionych 2RS z uszczelkami gumowymi
  • Powłoka lakiernicza z atestem wykonana metodą kataforezy solidnie zabezpiecza całość elementu przed korozją.